Ввисота паралелограми порівнюють 4 см і 3 см, а сама менша сторона 6 см. Знайди периметру

паралелограми. Пожалуйста, побыстрее!!

Ответы на вопрос

Отвечает Приловский Саня.

Відповідь: 28 см

Пояснення:

Дано паралелограм ABCD, BH=3 см перпендикулярно AD, BF=4 см перпендикулярно CD=6 см. Більша висота проведена до меншої сторони й навпаки. Площа паралелограма дорівнює добутку сторони та проведеної до неї висоти. Запишемо її для двох випадків: S=AD×BH=CD×BF.

Звідси AD=CD×BF/BH=6×4/3=8 см

P=2(AD+CD)=2×(8+6)=28 см