Одна з основ трапеції на 6см менша від другої, а висота дорівнює 8см. Знайдіть основи трапеції,

якщо її площа дорівнює 96. * Очень очень надо пожалуйста!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Ответ:

9 см, 15 см.

Объяснение:

Нехай основа а=х см, тоді основа в=х+6 см.

За формулою S=(a+в):2*h знайдемо основи трапеції:

96=(х+х+6):2*8

96=(2х+6):2*8

96=2(х+3):2*8

96=8(х+3)

8х+24=96

8х=72

х=9.

Менша основа а=9 см,  в=9+6=15 см.