Знайдіть знаменник геометричної прогресії якщо b1= 4000, b4=256


Ответы на вопрос

Отвечает Савич Лида.

Ответ:

q=0.4

Объяснение:

b_4=b_1*q^{4-1}\\b_4=b_1*q^3\\q^3=b_4:b_1\\q^3=256:4000=0.064\\q=\sqrt[3]{0.064} =0.4