Знайдіть радіус кола,вписаного в правильний трикутник зі стороною 5√3см


Ответы на вопрос

Отвечает Верзилин Рома.

Ответ:

r3 = a√3/6

r3= 5√3×√3/6

r3= 5×3/6

r3=5/2=2,5