У трикутнику ABC знайдіть кут а якщо кут с 90 кут а б = 4 : 5


Ответы на вопрос

Отвечает Кривошлыкова Ирина.

нехай 4= 4Х, тоді 5=5Х. Розв'язуємо рівняння

4Х+5Х=90

9Х=90

Х=10

4•10= 40-а

5•10=50-б

на всякий(40+50+90=180)