Сума кутів рівнобедреного трикутника та одного з його зовнішніх кутів =254 градуси помогите решить


Ответы на вопрос

Отвечает Першина Юля.

Ответ:

Сума кутів рівнобедренного трикутника-180°

Тоді зовнішній кут= 254-180=74°

Якщо зовнішній кут відомий, то ми можемо найти внутрішній.

Внутрішній кут=180-74°=106°

Ми можемо найти внутрішні рівні кути

Внутрішніі кути=180-106=74°

Оскільки вони рівні то можем найти їх

74:2=37°