Відомо,що відрізок АВ=7 см,він становить 1/10 відрізка СД. Скільки децимерів становить відрізок СД?

Скільки це міліметрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерович Рома.

Відповідь:

Оскільки АВ=7 см і становить 1/10 СД, тоді СД=7*10/1=70 см = 7 дм = 700 мм

Покрокове пояснення:

Якщо підійшло, оцініть відповідь