Знайдіть довжину дуги кола радіуса 120 см, якщо її будова величина дорівнює 30 градусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Тёма.

Довжина l дуги кола дорівнює радіусу R кола, помноженому на величину \dfrac{\pi \alpha }{180}, де \alpha — міра кута, що виражена у градусах.

Отже, l = \dfrac{R \pi \alpha}{180} = \dfrac{120 \cdot \pi \cdot 30}{180} = 20\pi см

Відповідь: 20\pi см.