У трикутнику АВС ∠А = 36°, ∠В = 115°. Знайдіть градусну міру зовнішнього кута при вершині С.


Ответы на вопрос

Отвечает Ростунов Александр.

C=180-(36+115)=180-151=29°

BCM—зовнішній

MCB=180°-29°=151°