Один із гострих кутів прямого трикутника 32°.Знайти другий кут.​


Ответы на вопрос

Отвечает Троенько Дима.

Ответ:

58°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°, отже другий кут β=90-α=90-32=58°.