Радіус кола, вписаного у квадрат, дорівнює 10 см. Знайдіть радіус кола, описаного навколо цього

квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Стёпин Артём.

Знайдемо сторону квадрата через формулу вписаного кола у цей квадрат:

r = \frac{a}{2} => a = 2r\\a = 2\cdot 10 = 20 \:\: (cm)

Підставимо значення у формулу радіуса описаного кола навколо цього квадрату:

R = \frac{a}{\sqrt{2} } \\R = \frac{20}{\sqrt{2} } = 10\sqrt{2} \:\:(cm)

Відповідь: радіус кола, описаного навколо квадрата, рівний 10√2 см.