СРОЧНООООООООО ДАЮ 50 БАЛЛОВ. МОЖЕТЕ ПРОСТО ОТВЕТ НАПИСАТЬ Бічна сторона рівнобічної трапеції

дорівнює 16√2 см та утворює з основою кут 45°. Знайдіть площу трапеції, якщо в неї можна вписати коло.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетова Виктория.

Ответ:

256√2 см²

Объяснение:

16√2*Sin45°=16√2*√2/2=16 (см) це висота трапеції.Основи трапеції дорівнюють сумі бічних сторін, маємо:16√2*2=32√2, знайдемо площу:32√2/2*16=256√2(см²)