19.17.3 Точки А (x; -2) i B (1; у) симетричні відносно: 1) початку координат;2) точки M (-1;

3).Знайдіть х і у.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Никита.

Ответ:

1) (-3;8) 2) (1;4)

Объяснение:

1) -1=1+x/2        -2=1+x      x=-3

3=-2+y/2          6=-2+y     y=8

2) 0=x+1/2        2=x+1       x=1

0=-2+y/2       2=-2+y        y=4