ПОМОГИТЕ!!!ОЧЕНЬ СРОЧНО Сторона одного квадрата у 5 разів менша за сторону іншого квадрата.

Знайти площу та сторону більшого квадрата, якщо площа меншого квадрата 9 см2. У скільки разів периметр більшого квадрата більший за периметр меншого квадрата? сижу над задачей час...думала через соотношение решить ,но не получается

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Дарья.

Ответ:

у 5 разів

Объяснение:

Сторона меншого квадрата = квадратный корень из 9 = 3

Сторона більшого квадрата = 3*5 = 15 см

Площа більшого квадрата 15*15 = 225 см^2

Периметр  меншого квадрата  = 3*4=12

Периметр більшого квадрата = 15*4 = 60

60:12 = 5 - У стільки разів периметр більшого квадрата більший за периметр меншого квадрата