У прямокутному трикутнику АВС кут С=90°, АС= 12 см. tgA = 0.6. Знайдіть катет BC​


Ответы на вопрос

Отвечает Одородько Мария.

Ответ:

7,2 см.

Объяснение:

  1. Розглянемо прямокутний трикутник АВС (кут С=90°).
  2. За означенням тангенсу: tgA=ВС/АС=0,6.
  3. Звідки: ВС=АС*tgA=0,6*12=7,2 (см)