Периметр трикутника дорівнює 15дм . Чи може одна з його сторін дорівнювати:а) 9дмб) 10дмв) 6дмг)

8дм?ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!ДАМ 43 балла!​

Ответы на вопрос

Отвечает Безлюдько Женя.

Ответ:

Тiльки в)

Объяснение:

Трикутник iснуэ, якщо кожна його сторона менша за суму двох iншiх сторiн.

Аналiзуэмо:

1) Якщо сторона 9 дм, то на iншi двi зостаэться 15 - 9  = 8 (дм), але 9 > 8, слiдовно не може бути такого трикутника. Висновок: сторона трикутника не може бути 9дм.

Аналогiчно:

2) 15 - 10 = 5 (дм), 10 > 5,  сторона трикутника не може бути 10дм.

3) 15 - 6 = 9 (дм), 6 < 9, сторона трикутника може бути 6дм.

4) 15 - 8 = 7(дм), 8 > 7, сторона трикутника не може бути 8дм.