сторона паралелограма в 5 разів більша за висоту , проведену до неї . знайдіть цю сторону якщо

площа паралелограма дорівнює 45 см

Ответы на вопрос

Отвечает Вейс Алина.

Ответ:

Вирішимо це через рівняння

Объяснение:

Припустимо, що BH (назовемо так висоту) = х см, а AD=5х см.

Тоді:

х*5х=45

5 x^{2}=45

x^{2}=9

х=3

AD=5*3=15

Відповідь: 15 см