Допоможіть Площа трикутника АВС дорівнює 36 дм а висота АД проведена до сторони ВС рівна 8 дм.

Знайдіть довжину сторони ВС

Ответы на вопрос

Отвечает Abdirahmanov Ulugbek.

Ответ:

S треугольника = 1/2 АД*ВС

36=1/2*8*ВС=4*ВС

ВС=36/4=9 дм.