Сума кутів рівнобедреного трикутника та одного з його зовнішніх кутів дорівнює 240* знайдіть кути

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Абасова Айсел.

Ответ: СУМА КУТІВ ТРИКУТНИКА 180° ЗНАЧИТ ЗОВНІШНІЙ КУТ =240-180=60°

Суміжний з ним дорівнює 180-60=120°.

Кут 1 =180-120=60:2=30° і кут 2 тоже 30°

Объяснение: