Довжина висоти паралелограма відноситься до довжини сторони,до якої ця висота проведена, як 3:4.

Площа паралелограма дорівнює 108 см². ,Знайти цю висоту паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Хлебников Клим.

S=a*h

Нехай h=3х см,  а=4х см, тоді

3х*4х=108

12х²=108

х²=9

х=3

h=3*3=9 см.