Одна з основ трапеції дорівнює 5 см, а її висота - 4 см. Знайдіть другу основу трапеції, якщо її

площа дорівнює 28 см². поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Андрей.

Ответ:

9 см.

Объяснение:

Sтрап=(а+в)/2*h.

Нехай КМРТ - трапеція,  МР=5 см, КТ=х см.

Тоді за формулою площі 28=(х+5)/2*4

56=4(х+5)

4х+20=56

4х=36

х=9.

КТ=4+5=9 см