Знайдіть суму кутів опуклого п'ятикутника якщо вони пропорциональны числам 5:6:7:9:9


Ответы на вопрос

Отвечает Кис Звони.

Ответ:

75° 90°  105°  135°  135°

Объяснение:

Сума кутів п"ятикутника 540°.

5х+6х+7х+9х+9х=540

36х=540

х=15

∠1=15*5=75°

∠2=15*6=90°

∠3=15*7=105°

∠4=∠5=15*9=135°