У трикутнику МРС кут Р дорівнює 130градусів кут С 25.Знайти градусну міру зовнішнього кута

трикутника при вершині М

Ответы на вопрос

Отвечает Моцевой Саша.

Ответ:

сума кутів трикутника = 180°, отже М=180-(130+25)=25. Зовнішній кут = 180-М=180-25=155°