ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Виписати формули для знаходження Площ прямокутника іпаралелограма, формулу

плопці ромба через діагоналі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Вера.

Ответ:

S=a*b

S=a*ha

S=1/2d1*d2

Объяснение:

1)Площа прямокутника дорівнює добутку довжини на ширину.

2)Площа паралелограма дорівнює добутку сторони на висоту проведену до цієї сторони.

3) Площа ромба дорівнює пів добутку діагоналей .