сторона паралелограма дорівнює 6 см,а висота ,проведена до цієї сторони ,-2.5 см.Знайдіть площу

паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Аккерманова Леся.

Ответ:

15 см²

Объяснение:

S=a*h=6*2,5=15 cм²