СРОЧНО!!!!!!!!!! ПОМОГИТЕ!!!!! Длина одного отрезка на 1 см больше второго и на 4 см больше

третьего. Могут ли эти отрезки быть сторонами треугольника, периметр которого равен 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Светлана.

Відповідь:

Пояснення:

Нехай х см  - перший відрізок, тоді х - 1 см  - другий відрізок, х - 4 - третій відрізок.

х + х - 1 + х - 4 = 10

3х - 5 = 10

3х = 15

х = 5 см - перший відрізок

х - 1 = 5 - 1 = 4 см - другий відрізок

х - 4 = 5 - 4 = 1 см - третій відрізок

Ці відрізки не можуть бути сторонами трикутника, бо сума двох сторін має бути більша від третьої сторони. А в нашому випадку 4 + 1 = 5,

тобто сума двох сторін рівна третій.