Знайдіть висоту й бічну сторону рівнобедреної трапеції з основами 6 і 18 та гострим кутом α.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко София.

Ответ:

6/cosα; 6×tgα

Объяснение:

BH=h

AH=(AD-BC):2=(18-6):2=6

ΔABH <H=90°

AB( бічнa сторонa) =AH/cosα=6/cosα,

a висотa BH=6×tgα