Последняя надежда! 50 Балов! 1)У рівнобедреної трапеції висота, яка проведена з вершини тупого

кута, що дорівнює 120 °, ділить нижню основу на відрізки 13 см і 21 см. Знайдіть периметр трапеції.2)Кут при основі рівнобедреної трапеції 60 °. Бічна сторона перпендикулярна одній з діагоналей. Знайдіть периметр трапеції, якщо її бічна сторона дорівнює 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Вероника.

1) менша основа=21-13=8см

більша основа=21+13=34

бічна сторона=2*13=26(за властивістю прямокутного трикутника)

Р=2*26+8+34=42+52=94 см

2) бічна сторона=4см

менша основа=4см(за означення рівнобедненого трикутника)

більша основа=2*4=8см(за властивістю прямокутного трикутника)

Р=2*4+4+8=20см

Отвечает Галаслы Полина.

Ответ:  94 cм; 20 см

Объяснение: