Коло ,вписане в рівнобедрений трикутник точкою дотику поді ляє бічну сторону на відрізки 8см і 9см

починаючи з вершини кута при основі,Знайти периметр трикутника Помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Нехай маємо трикутник ABC, AB = BC. Точки E, F, D — точки дотику до вписаного кола.

Дві дотичні, проведені до кола з однієї точки, рівні.

Відповідно до зазначеної властивості, АЕ = АD = 8 см, ВЕ = ВF = 9 см, СF = СD = 8 см,

АВ = ВС = 8+9 = 17 см

АС = 8+8 = 16 см

Р = 2*17+16 = 50 см

Відповідь: Периметр трикутника рівний 50 см.