Периметр рівнобуедриного трикутника дорівнює 11см. Основа=5см. Знайдіть бічну сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

Ответ:

Оскільки трикутник рівнобедерний , то бічні сторони однакові. Знаходимо суму бічних сторін: 11-5=6(см) Одна бічна сторона трикутника дорівнює 6/2=3(см)