Знайдіть радіус кола,якщо його діаметер дорівнює 42мм


Ответы на вопрос

Отвечает Ежеленко Давид.

Ответ:

21 мм..............

Объяснение:

42:2=21мм

Отвечает Денисов Федька.

d=42(мм)

d=2×R

2×R=42

R=21(мм)