площа трапеції дорівнює 20см^2 а її висота 4 см знайдіть невідому основу трапеції якщо її друга

основа дорівнює 3 см​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:7

Объяснение:

S=a+b/2×h

20=3+b/2×4

3+b/2=5

3+b=10

b=7