Знайдіть площу паралелограма одна із сторін якою дорівнює 6см а висота що проведена до цієї сторони

5см

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитричева Елизавета.

Відповідь

30 см²

Пояснення

S= a * h =  6 * 5 = 30 см²