катер проплив 75 км за течією річки за 5 год. Яка власна катершвидкість катера якщо швидкість течії

складає 3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Гречишников Егор.

Відповідь:

15 км/год Швидкість течії 60 км/год Власна швидкість катера

Покрокове пояснення:

1)5*3=15(км/год)-Швидкість течії

2)75-15=60(км/год)-Власна швидкість катера