Польща прямокутника дорівнює 27см^2 знайти його периметр якщо одна з його сторін у тричі меньше за

інші​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Площа прямокутника - це добуток його сторін, тоді нехай менша сторона прямокутника дорівнює x, тоді більша дорівнює 3xак, як вона в тричі більша).

Отже скламо рівняння:

3x · x = 27см² ⇒

3x² = 27см² ⇒

x² = \frac{27}{3}см²⇒

x = \sqrt{9} см

x = 3 см (Менша сторона)

3x = 9 см (Більша сторона)

Периметр прямокутника дорівнює сумі його сторін, отже він дорівнює:

3 + 3 + 9 + 9 = 24 см.

Відповідь: 24 сантиметри.