Чому дорівнює площа прямокутної трапеції, основи якої дорівнюють 9 см і 16 см, а більша бічна

сторона - 65 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Даша.

Ответ:  150\sqrt{29}  см²

Объяснение:

Опустим перпендикуляр СН из вершины С и этот перпендикуляр разделит основание АД на части АН=9 см и НД = 7 см.

По Пифагору

CH^2 = CD^2 - HD^2 = 65² - 7² = 4176, тогда

СН = 12\sqrt{29} см

S=\frac{(AD+BC)*h}{2} = \frac{(16+9)*12\sqrt{29} }{2} = 150 \sqrt{29} см²