Точка M — середина відрізка AB, точка K — середина відрізка BM. Знайдіть довжину відрізка AK, якщо

AB=58 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Андрей.

Ответ:

АМ = ВМ = 58/2 = 29см

МК = 29/2 = 14,5см

АК = 29+14,5 = 43,5см

Объяснение:

Отвечает Гаврик Виталий.

Ответ:

Сказано, что AМ=МВ=2МК

АК=3/4АВ=3/4*58=43,5

Объяснение: