Знайти площу трикутника сторона якого дорівнює 9 см а висота проведена до неї 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Черепанов Данил.

S=\frac{a\cdot h_a}{2} = \frac{9\cdot 6}{2} =\frac{54}{2}=27 \:\: cm^2

Відповідь: Площа трикутника рівна 27 cm².