Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 24см,бічна сторона -13см.Обчисліть площу даного

трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородай Кирилл.

Ответ:

60

Объяснение:

высота равна √(13²-12²)=√25=5

1/2*24*5=60

Отвечает Балацький Саша.

Ответ:74см

Объяснение:P=2(24+13)=74см