Периметр трикутника АВС дорівнює 50 см. Знайдіть його сторони, якщо сторона АВ на 2 см менша від

сторони ВС, а сторона АС вдвічі більша за сторону АВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Джумадилова Диляра.

Нехай, BC = x см. Тоді, АВ = (х-2) см, а АС = 2(х-2)см

P ΔABC = BC + AB + AC

х+х-2+2(х-2) = 50

2х-2 + 2х-4 = 50

4х-6=50

4х=56

х=14

Отже, ВС = 14 см, АВ = 12 см, АС = 24 см