Один з кутів трикутника 70°, а різниця двох інших 50°. Чому дорівнює найменший з трьох кутів

трикутника? А) 50° Б) 60° В) 70° Г) 110° Д) 160°

Ответы на вопрос

Отвечает Колочев Кирилл.

Ответ:

а

Объяснение:

сума кутов трикутника 180 -70=110 -50=60 це більший 50 менший

Отвечает Микитин Петя.

______________________