До площини α проведена похила, довжина якої дорівнює 5 см, проекція похилої дорівнює 3 см. На якій

відстані від площини знаходиться точка, з якої проведена похила?

Ответы на вопрос

Отвечает Абулханова Мадина.

Ответ:

BC= 4 cm

Объяснение:

Пусть ВС перпенд. плоскости альфа.

АВ- наклонная = 5

АС-проекция наклонной АВ = 3

ВС-?

Из треугольника АВС ( С = 90 градусов)

ВС = √АВ^2-AC^2

BC= √25-9=√16 =4

BC= 4 cm