Площа прямокутника АВСД дорівнює 540 см. кв. Знайти сторони прямокутника якщо вони відносяться 3:5​


Ответы на вопрос

Отвечает Раковская Наталья.

Ответ:

18 см, 30 см.

Объяснение:

Нехай сторони прямокутника 5х см і 3х см, тоді

5х*3х=540

15х²=540

х²=36;  х=6

Ширина прямокутника 6*3=18 см, довжина 6*5=30 см.