Периметр прямокутної ділянки дорівнює 140м, а його площа - 1200м2. Знайдіть довжину и ширину поля.


Ответы на вопрос

Отвечает Миняйло Андрей.

Ответ:

40 м, 30 м.

Объяснение:

Напівпериметр поля 140:2=70 м.

Нехай довжина х м, тоді ширина 70-х м.

х(70-х)=1200

70х-х²-1200=0

х²-70х+1200=0

За теоремою Вієта х=40 і х=30.

Довжина поля 40 м, ширина 30 м.