Знайти кути трикутника, якщо один з них на 16° більший від другого і на 61° менший від третього.

Вказати тип цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мигасюк Андрей.

Відповідь:

Тупокутний трикутник з кутами 29°, 45° та 106°

Пояснення:

Запишемо перший кут Х, другий запишемо Х+16 а третій (х+16)+61

Оскільки сума всіх кутів трикутника 180°, то

180° = х + х+16 + (х+16)+61

3х=180-16-16-61=87

х=29

Перший 29°, другий 29°+16° = 45°, третій 45°+61°=106°