В трикутнику АВС АС=39,6см, кут В дорівнює 45 градусів, кут С дорівнює 60 градусів. Знайти АВ.


Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

По т.синусов AB/sin60°=AC/sin45°,

AB=ACsin60°/sin45°=(33*1/2)/(√2/2)=16,5√2

Объяснение: