Один із кутів трикутника менший від другого на 23°і менший від третього на 46°.Які міри цих кутів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Энс Ксюша.

Ответ:

Нехай один кут- х, тоді другий х+23 а третій х+46. За теоремою про суму кутів трикутника складаємо рівняння

х+х+23+х+46=180

3х+69=180

3х=180-69

3х=111

х=37-перший кут

х+23=37+23=60- другий

х+46=37+46=82 третій

Объяснение: