Знайдіть площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 14 см та 10 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулеев Роман.

Відповідь:

70см²

Пояснення:

S=\frac{d1*d2}{2} =\frac{14*10}{2} =70 (cм²)