одна з сторин прямокутника у 5 разів більша за другу а йогопереметер дорівнюе 36 см. знайдить

сторони прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Есмаханбет Ельнур.

Ответ:

вот ответ:

1 сторона 3 см, 2 сторона 15 см

Объяснение:

Нехай 1сторона = х, тоді 2сторона = 5х

Складемо і розв'яжемо рівняння

х+х+5х+5х=36

12х=36

х=36:12

х=3

Отже, 1сторона = 3см, тоді 2сторона =5*3=15см

Відповідь: 3см, 3см, 15см, 15см.