Один із внутрішніх кутів трикутника у 4 рази більший, ніж другий, а зовнішній кут при третій

вершині дорівнює 115 Знайдіть усі внутрішні кути трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Verba Camilla.

Ответ:

65° 23° 92°

Объяснение:

Знайдемо внутрішній кут трикутника 180-115=65. Позначимо один кут х, другий - 4х, то тоді із властивості суми кутів трикутника випливає, що 180=65+х+4х, 180-65=5х, х=23

Один кут 23×1=23°

Другий кут 23×4=92°